365 dni (2020) — Obejrzyj cały film online! ✅ [Lektor PL]

Dziś postanowiłam się przyjrzeć powodowi, dla którego adaptacja powieści napisanej przez Blankę Lipińska otrzymała tak wiele niepochlebnych opinii. Być może wynika to z faktu, że ten film jest dedykowany do wąskiej grupy docelowej, która ten film oceniała stosunkowo wysoko? Masz ochotę dowiedzieć się nieco więcej o wyprawie Laury do słonecznych Włoch? Zachęcamy do obejrzenia filmu tak, aby wyrobić sobie własną opinię :) https://vodfilmy.pl

365 dni cały film online
Okładka filmu 365 dni

Czy film 365 dni online jest konkurentem serii 50 twarzy Greya?

To bardzo prawdopodobne z tego powodu, że film 365 dni w wielu kwestiach przypomina właśnie serię “50 twarzy Greya”. Chyba każdy zauważy bardzo zbliżony klimat, a także bliźniaczy wręcz stosunek mężczyzny do kobiety. Jak zapewne już wiesz, cały film 365 dni jest adaptacją książki napisanej przez Blankę Lipińską pod tym samym tytułem.

Pod jakim względem 365 dni przypomina amerykańskiego konkurenta?

Laura (Maria Sieklucka) z pewnością jest spokojną i seksowną kobietą, która tak naprawdę może mieszkać w okolicy każdego z nas i może być swego rodzaju nieosiągalnym marzeniem każdego faceta, więc to pozytywnie wpływa na wiarygodność całej opowieści.

Jakie zalety ma adaptacja filmowa powieści 365 dni Blanki Lipińskiej?

365 dni z całą pewnością ma kilka zalet. Jedną z nich na pewno jest to, że można go oglądać online. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że tego typu film nigdy nie otrzyma takiej nagrody jak, chociażby Oscar.

Dlaczego warto zobaczyć 365 dni, jeżeli mamy możliwość obejrzeć film za darmo?

Pierwszego dnia wyświetlania filmu w kinach ekranizacja stała się prawdziwym hitem, choć na pewno do tego wyniku przyczynili się fani twórczości Blanki Lipińskiej, którzy, chociażby z czystej ciekawości chcieli zobaczyć adaptację. Natomiast to, co mogło przyciągnąć do kina osoby, które wcześniej nie miały styczności z powieścią, to niezbyt skomplikowana, ale intrygująca fabuła, ale również aktor grający główną rolę męską — Michele Morrone. Ty jednak masz tę przewagę, że możesz obejrzeć całą historię miłosną we własnym domu, korzystając z opcji online, szczególnie biorąc pod uwagę tematykę filmu…

Cześć! Jestem Alicja i lubię oglądać filmy i seriale. Zdecydowałam się więc podszkolić w pisaniu i pisać recenzję tego, co obejrzałam :)

Cześć! Jestem Alicja i lubię oglądać filmy i seriale. Zdecydowałam się więc podszkolić w pisaniu i pisać recenzję tego, co obejrzałam :)