365 dni (2020) — Obejrzyj cały film online! ✅ [Lektor PL]

Dziś postanowiłam się przyjrzeć powodowi, dla którego adaptacja powieści napisanej przez Blankę Lipińska otrzymała tak wiele niepochlebnych opinii. Być może wynika to z faktu, że ten film jest dedykowany do wąskiej grupy docelowej, która ten film oceniała stosunkowo wysoko? Masz ochotę dowiedzieć się nieco więcej o wyprawie Laury do słonecznych Włoch? Zachęcamy do obejrzenia filmu tak, aby wyrobić sobie własną opinię :) https://vodfilmy.pl

365 dni cały film online
Okładka filmu 365 dni

Czy film 365 dni online jest konkurentem serii 50 twarzy Greya?

To bardzo prawdopodobne z tego powodu, że film 365 dni w wielu kwestiach przypomina właśnie serię “50 twarzy Greya”. Chyba każdy zauważy bardzo zbliżony klimat, a także bliźniaczy wręcz stosunek mężczyzny do kobiety. Jak zapewne już wiesz, cały film 365 dni jest adaptacją książki napisanej przez Blankę Lipińską pod tym samym tytułem.

Wróćmy jednak do fabuły, jeśli w ogóle tak można określić wydarzenia mające miejsce w filmie. Główna kobieca bohaterka, Laura, wybiera się wspólnie ze swoim wybrankiem oraz paczką znajomych na Sycylię. Wcześniej jednak kobieta obiecała sobie, że to ostatnia szansa na wykazanie się jej chłopaka, bo w przeciwnym razie z nim zerwie.

Niestety pomimo szczerej chęci młodej dziewczyny, facet zdecydowanie woli towarzystwo swoich znajomych, a nie wybranki serca. Z tego powodu kobieta jest gotowa na zakończenie tej relacji.

Oczywiście nie jest to łatwe dla głównej bohaterki, ale przypadkowo spotyka przystojnego Włocha i właśnie to wydarzenie jest zaczątkiem historii miłosnej w filmie 365 dni.

Okazuje się, że Massimo, główny bohater męski, szukał Laury od kilku lat, ponieważ kiedyś przypadkiem ją zobaczył i od razu się zauroczył. Aby spełnić swoje cele, Massimo porywa kobietę i daje jej 365 dni online, aby się w nim zakochała.

Laura (Maria Sieklucka) z pewnością jest spokojną i seksowną kobietą, która tak naprawdę może mieszkać w okolicy każdego z nas i może być swego rodzaju nieosiągalnym marzeniem każdego faceta, więc to pozytywnie wpływa na wiarygodność całej opowieści.

Massimo jest wyjątkowo przystojnym i wręcz doskonałym kochankiem pochodzenia włoskiego. Jednak czy przedstawione wydarzenia mogą wystąpić w prawdziwym życiu? Jest to bardzo możliwe, ponieważ ludzie często wiążą się ze sobą wbrew zasadom logiki.

Jeśli pominiemy sceny romantyczne i te o zabarwieniu erotycznym to zauważymy, że w filmie 365 dni jest mnóstwo ujęć ukazujących przepiękne krajobrazy Włoch. Ten zabieg z pewnością wzbogaca całą produkcję i sprawia, że to nie jest tylko adaptacja powieści erotycznej.

Jeśli wciąż masz ochotę na zobaczenie całego filmu 365 dni i porównanie go z amerykańskim odpowiednikiem to trzeba dodać, że polski scenariusz oparty na adaptacji jest niewątpliwe godnym rywalem dla 50 twarzy Greya.

365 dni z całą pewnością ma kilka zalet. Jedną z nich na pewno jest to, że można go oglądać online. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że tego typu film nigdy nie otrzyma takiej nagrody jak, chociażby Oscar.

Z drugiej jednak tego typu filmy odgrywają coraz większą rolę w naszym kraju, w którym bardzo często do wielu spraw podchodzimy wręcz staroświecko. Film 365 dni z pewnością jest powiewem świeżości na temat seksualności. Jednak 365 dni nie wyolbrzymia seksu, pokazuje, że musi być przyjemny dla obu stron, a także, że nie można wstydzić się własnego ciała.

Kolejnym atutem tej ekranizacji jest jej ekspresja i dynamizm. Gołym okiem widać, że budżet pozwalał na upuszczenie Warszawy. To z kolei świetnie pokazuje, że kobiety mogą znaleźć swoją miłość również poza granicami miejsca, z którego pochodzą.

Problemem dla niektórych widzów może być swego rodzaju narastający niepokój. Choć w sumie 365 dni to nie film dla starszych pań, tylko dla młodych mężczyzn i kobiet głodnych emocji i wrażeń.

Dlaczego warto zobaczyć 365 dni, jeżeli mamy możliwość obejrzeć film za darmo?

Pierwszego dnia wyświetlania filmu w kinach ekranizacja stała się prawdziwym hitem, choć na pewno do tego wyniku przyczynili się fani twórczości Blanki Lipińskiej, którzy, chociażby z czystej ciekawości chcieli zobaczyć adaptację. Natomiast to, co mogło przyciągnąć do kina osoby, które wcześniej nie miały styczności z powieścią, to niezbyt skomplikowana, ale intrygująca fabuła, ale również aktor grający główną rolę męską — Michele Morrone. Ty jednak masz tę przewagę, że możesz obejrzeć całą historię miłosną we własnym domu, korzystając z opcji online, szczególnie biorąc pod uwagę tematykę filmu…

Cześć! Jestem Alicja i lubię oglądać filmy i seriale. Zdecydowałam się więc podszkolić w pisaniu i pisać recenzję tego, co obejrzałam :)

Cześć! Jestem Alicja i lubię oglądać filmy i seriale. Zdecydowałam się więc podszkolić w pisaniu i pisać recenzję tego, co obejrzałam :)